Web Tasarım

  Mobil & Yazılım 

Responsive Tasarım

Mobil internet sitelerinin akıllı telefonlardan, tablet bilgisayarlardan ve diğer mobil cihazlardan kullanırlığı Responsive olarak tasarlanmış bir web sitesi, öncelikle kaç ekrana göre şekilleneceği ve tasarım elemanlarının konumları planlanır. Planlamadan sonra CSS kodları ile bu planlamaya uygun biçimde yerleri kodlanır. Bu şekilde tüm cep telefonlarında kullanılabilir mobil uyumlu tasarımlar yapılır.

01.

Mükemmel ve yaratıcı web siteleri  

Biz marka, tasarım ve dijital yaratıcı ajansıyız. Yeni markaları hayata geçiriyoruz. Gesronet gibi iş ortaklarımız ile birlikte yürüyoruz.  

WEB PAKETLERİ

Hazır Scriptler
02.

E-Ticaret sitesi kurmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Tüm tasarımlar mobil uyumlu, duyarlı ve Mobil Uygulama desteği var

E-Ticaret

03.

Tüm hizmetlerimizde Sürekli destek veriyoruz

Memnuniyetin en büyük göstergesinin , sizin verdiğiniz referans ile  mümkün olduğunu biliyoruz.

04.
Mobil Uygulama ile sitenize ek özellikler eklenerek  duyarlı ve işlevsel tasarımlar yapıyoruz.

Biz marka, tasarım ve dijital yaratıcı ajansıyız. Yeni markaları hayata geçirirken teknolojinin sağladığı ve kalite/fiyat ortalaması yüksek mobil uygulamalar yapıyoruz.

05.

Sağlam Altyapı, Güçlü İçerik, ve tasarım     

Web site içeriğini olabildiğince özgün bir şekilde oluşturmalı, içeriğini hazırlarken arama motorları ve ziyaretçilerinin fayda sağlamasını düşünüyoruz

Hızlı ve Güçlü

Yazılım ve tasarım iş ortaklarımız ile birlikte güçlü ve hızlı olarak yapılmaktadır. Proje süresi ve tipi belirlendikten sonra istediğinizden çok daha hızlı ve işlevsel hizmetleri size sunarız.

WooCommerce Entegrasyonu

Parasutentegrasyon.com’un geliştirdiği Paraşüt – WooCommerce e-Ticaret Entegrasyonu sayesinde WooCommerce altyapısı kullanılan web sitesi satışlarınız otomatik olarak Paraşüt’e işlenir. Elektronik Fatura müşterisiyseniz, Paraşüt üzerinden bu satışların faturalarının e-arşiv veya e-fatura olarak otomatik olarak gönderilmesi sağlanır.

Sürekli Güncelleme

Birlikte başladığımız çalışmalar da sürekli olarak güncel tutulması için çalışma yapılarak tarafınıza bilgi verilir. Böylece zaman içinde  süreklilik sağlanmış olur.

Responsive

Responsive tasarım, web sitesinin mobil ve tablet cihazlardan girildiğinde site içindeki resim, yazı gibi elementlerin ekran genişliğine göre yeniden şekillenip ekrana tam oturması ile oluşur. Genellikle desktop, tablet ve mobil versiyon olarak 3 +2 (Yeni mobil )  kademeli şekilde tasarlanır.

 

Panel Hizmetleri

Web sitelerinin en önemli Panel hizmetleridir. Ödeme ve Üyelik işlemlerinin ayrıca tarafınızdan müdahale edebileceğiz panel tasarımı yapılır.

Birleşik Hizmetler

Bir web sitesinin kalitesi, içerik-tasarım-hız-responsive-kullanım kolaylığı ve tasarımdan ibaret değildir. Ayrıca Seo çalışması ve Seo çalışmasının tüm aşamalarının uygulanması gerekir.

Mom Medya

Bir girişimci olarak “daha iyi” ile kazanmanız çok zor; “daha farklı” ile çok daha kolayca kazanabilirsiniz.