[/vc_row]

Hızlı ve Etkili Sunumlar

2D Animasyon ile  hedef kitlenize etkili ve özel sunumlar yapabilirsiniz.  2D animasyon size;  dikkat çekici,etkili,merak uyandıran ve rahatça ürün, hizmet, marka tanıtımını yapabileceğiniz iletişimi sağlar.

Video & Animasyon

2D Animasyon & Whiteboard
[/vc_column][/vc_row]

ANİMASYON AKIŞ ŞEMASI

İçerikte kullanılan materyaller ve görsellerin bir görüntü editleme programında (photoshop, illustrator, freehand, coreldraw, gimp vb,) üretilerek başka bir işleyiş olan video editleme ve animasyon (flash, after effects, premiere, avid, final cut vb.) programlarında animasyonun üretilip ses ile senkron edilmesiyle oluşturulur.

Temel iş akışı şu şekilde gelişmektedir.

 • Projenin senaryolaştırılması, ( Sizinle ortak çalışılır)

 • Anlaşılır bir storyboard,

 • Materyal ve karakter üretimleri,

 • Seslendirme ve jingle tercihleri,

 • Animasyon yani hareketlendirme,

 • Senkron ve montaj ile

 • Final Render

[/vc_row]
Tanıtım Animasyonu Nasıl Ücretlendirilir?

2d animasyonların fiyatları bazı sebeplerden dolayı değişkenlik gösterir.

 • Stil tercihinin oluşturduğu ek maliyetler,

 • Animasyonun süresi,

 • İçerik ve karakter yoğunluğu,

 • Bu işin talep edildiği ajansın prestiji ile referansları  

Son maddeye örnek vermek gerekirse, bir proje için büyük ajansların teklifinin bize göre 10 ile 35 katı arasında olduğudur. Tabi bunun sınırlı bahaneleri var. Ofis masrafları, çalışan sayısı yada referanslarının büyük alıcılar olması gibi.

 Tanıtım animasyonu, tanıtım videosu, website için intro, açıklayıcı animasyon, infografik animasyon, ürün animasyonu, ürün reklamı, reklam animasyonu, reklam videosu, ürün animasyonu çalışmalarında hizmetinizdeyiz.

[/vc_row]

VİDEO İNTRO/OUTRO

intro Video

Kullandığınız video tanıtımarınızda başlangıçta güçlü bir ifade oluşturmak ve sonda iyi düşünülmüş temel hazırlamak için hayatta her şeyin başlangıç ve bitişi- girişi ve sonucu çok önemlidir. Videolar konusunda ise, markanızla bir bağlantı oluştururlar ve izleyicilerinizin sizi hatırlamasını sağlarlar.

Profesyonel video yapımında intro ve outroların hayati olduğu konusunda fikrimizi sürdürüyoruz. İzleyicilerinizin sizi takip etmesini, videonuzu sizinle veya ürün/servis/şirketinizle ilişkilendirmelerini sağlamak ve en önemlisi sizi akıllarında tutmak için en iyi yollardan biridir. İntro ve outronun karmaşık olması gerekmez. Kesin olmayan bir başlangıç ve ani bir son hiçbir zaman popüler olmamıştır. Düzgünce planlanmış ve tasarlanmış olmalıdır ki tüm çalışmanız boşa gitmesin.

Sadece Logo Yeterli

Sosyal Medya İntro

Sosyal Medya hesaplarınızı tanıtmanın en güzel yollarından biridir.  Kurumsal Kimlik ve Marka oluşumunda etkisi vardır. Onlarca değişik introlardan firmanıza uygun olanları seçilerek sunum yapılır. İsterseniz müziğini kendiniz gönderebilirsiniz. Beğendiğiniz intro uygun formatta olan logonuzu  iletmeniz halinde aynı gün içinde çalışmanız  teslim edilecektir. 

[/vc_row]
[/vc_column][/vc_row]